0 262 643 78 03
Ticari Araç Kiralama
Filo satın almanın ve 2. el araç kavramının yarattığı tüm olumsuzlukları ortadan kaldırın !!

Hakkımızda

Şirketimiz 2005 yılında kurulmuş olup uzmanlığı on iki yılı aşkın personeli ile araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Ticari Araç Kiralama, kaliteyi hedeflemiş müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar, teknolojiyi benimsemş ekipmanlar ve uzman kadrolarıyla daha ekonomik, daha hızlı ve esnek operasyon kabiliyetiyle, istenilen zamanda ve yerde sözleşmelere uygun müşteri memnuniyetini sürdürmektedir. Geçmisten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Ticari Araç Kiralama, artık çalıştığı firmalar için ticari araç kiralama, nakliye ve depolama konusunda komple çözümler üreten bir “Lojistik Çözüm Ortagi” konumuna gelmiştir. Çalışılan firmalar da Ticari Araç Kiralama için müsteri degil “İş Ortağı” ya da “Partner” dir. “Müşteri İlişkileri Yönetimi” ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Ticari Araç Kiralama, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni kendine ilke edinmiştir. Ticari Araç Kiralama olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalısanlarımızın kendilerini Ticari Araç Kiralama ailesinin bir üyesi olarak görmesidir. Ticari Araç Kiralama sektörde örnek bir firma olması konumunu; teknolojik yeniliklerin takibi, yerinde kullanımı, eğitimli ve uzman kadrosuylu sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Ticari Araç Kiralama Firmaların, kurum ve kuruluşların Ticari araç kiralama ve hizmet alanındaki ihtiyaçlarını, minumum maliyet, maksimum hizmet ilkesiyle her ihtiyacı zamanında, eksiksiz, güvenilir ve profesyonellik ilkelerinden ödün vermeden tam hizmet sağlamak ve alanında lider firma olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Ticari araç kiralama ve hizmet sunma alanlarında süreklilik, akılcı ve mantıklı çözüm üreterek; disiplin, sürekli iletişim, kontrol, sistem, anlayışı doğrultusunda, gelişim ve yenilikçi mantığa sahip, sosyal dengeleri koruyan kolay erişilebilir ve mali açıdan sürdürülebilir uygulamalar sunulmasıdır.

 

KALİTE POLİTİLAMIZ

Faaliyette bulundugunuz Ticari Araç Kiralama sektöründe; zamaninda, sözlesmelere uygun, uygun maliyette hizmet sunarak müsterilerin güven ve memnuniyetini saglamak en önemli amaç ve hedefimizdir. Tüm bunlari gerçeklestirirken anahtarimiz kalite yönetim sistemlerinin etkin uygulanmasi ve sürekli iyilestirme olacaktir.